DOSTAWA lub ODBIÓR WŁASNY:

Polecamy korzystanie z wygodnej darmowej dostawy:

Monkey Business Free Delivery (zamów online)

Dostarczamy darmowo:

do 2 km bez minimalnej kwoty zamówienia*

2-4 km minimalne zamówienie 50 zł,

dalej przy zamówieniu minimalnym 100 zł

staramy się aby sam dowóz trwał najdłużej 15-20 minut.

>>>zobacz mapę dostaw<<<

Zawsze możecie też zamówić  u nas telefonicznie

603 225 224

Przy odbiorze własnym ZBIERAJ PIECZĄTKI (1 pizza = 1 pieczątka) i odbierz 5-tą włoską pizzę gratis!**

*dostawa GRATIS w Strefie ZERO  bez minimalnej kwoty zamówienia, do 2 km także bez limitu (od 21 z wyłączeniem pojedynczych zestawów lunchowych i przekąsek), do 4 km przy min. kwocie 50 zł. Jeżeli Twoje zamówienie jest poniżej limitu dostarczymy je do 2 km za 9 zł, a do 4 km za 15 zł. Dalej (Strefa MAX) dostarczamy wyłącznie przy zamówieniu minimalnym 100 zł. 

** gratisowa pizza skalkulowana jest na 1 grosz, promocje, oferty specjalne, zniżki  nie mogą być łączone, więcej informacji w zakładce OFERTY SPECJALNE

Płatność ONLINE kartą kredytową/ debetową lub PayPal, a także możliwa przy odbiorze gotówką, kartą (zbliżeniowo) lub BLIK. Zastrzegamy sobie prawo do pobrania należności za zamówienie z góry przez BLIK.

Monkey Business to najlepsza pizza w Krakowie zdaniem naszych Gości i jedyna Chicago pizza w mieście. W dostawie także makarony, sałatki i nie tylko :)

Monkey Business Pizza & More - wyjątkowa i sycąca amerykańska deep dish pizza w stylu Chicago, klasyczna włoska pizza na cienkim cieście z wykorzystaniem oryginalnej mąki "00" oraz włoskich składników, makarony przygotowywane na świeżo, dania z grilla, desery i szeroki wybór win, piw rzemieślniczych i koktajli. Dania dostępne także w darmowe dostawie.

Copyright 2020 © Monkey Business Pizza & More